Enne protseduuri

Enne juuste siirdamise operatsiooni

Lugege läbi järgnevad juhised, et paremini mõista patsiendi protokolli oma juuste siirdamise päeval. Meie meeskond annab teile üksikasjalikumad ja kohandatud juhised enne teie saabumist.

Terviseprobleemid, millele enne juuste siirdamist tähelepanu pöörata

Enne juuste siirdamise protseduuri (ja konsultatsioonietappide ajal) andke meile palun teada kõigist oma meditsiinilistest probleemidest ja enda poolt kasutatavatest ravimitest.

Kui teil on terviseprobleeme, konsulteerige eelnevalt palun oma arstiga seoses plaanitava juuste siirdamise operatsiooniga. Me anname teile sellega seoses samuti ülevaate, kuid seda tuleks arvestada koos teie peamise arsti või dermatoloogi sisendiga.

Vältige verd vedeldavaid ravimeid

Enne juuste siirdamise protseduuri (ja konsultatsioonietappide ajal) andke meile palun teada kõigist meditsiinilistest probleemidest ja enda poolt kasutatavatest ravimitest.

Kui teil on terviseprobleeme, konsulteerime oma arstiga seoses enda plaanitava juuste siirdamise operatsiooniga. Me anname teile sellega seoses samuti ülevaate, kuid seda tuleks arvestada koos teie peamise arsti või dermatoloogi sisendiga.

Vältige alkoholi, suitsetamist ja kofeiini

Vältige alkoholi ja kofeiini päev enne protseduuri. Mõlema kasutamine võib mõjutada teile arstide poolt enne operatsiooni antavate lokaalsete anesteetikumide tõhusust.

Suitsetamine vähendab verevoolu peanahas, ahendades veresooni ja piirates toitainete toimetamist folliikulitesse. Sel põhjusel tuleks suitsetamist vältida päev enne protseduuri. Samuti peaksite vältima suitsetamist esimesel nädalal pärast operatsiooni, sest just sel ajal on kõige olulisem, et teie folliikuleid piisavalt toidetaks.

Sellega seoses on hea ka suitsetamisest lõplikult loobuda, et parandada juuste tervist ja tihedust.

Juuste siirdamise protseduuri päev

Käige operatsioonipäeva hommikul duši all ja hoolitsege oma isikliku hügieeni eest. Ärge kandke oma juustesse stiliseerivaid tooteid. Tulge operatsioonile hästi puhanuna ja olles ära söönud kerge hommikusöögi. Vältige mistahes kujul kofeiini.

Me soovitame teil kanda nööpidega särki või laia kraega T-särki, et teil ei oleks vaja särki üle oma peanaha lohistada. See on hea harjumus ka protseduurile järgnevatel nädalatel.
Üldiselt kandke operatsiooni ajal mugavat riietust, sest see kestab peaaegu kuus tundi, sõltuvalt täielikult teile jaoks tehtavate siirete arvust.

Operatsiooniruumis ei ole ühelgi kaaslasel lubatud viibida. Me võõrustame teie kaaslasi meie ootealal või kohviku salongis.

Ärge närige nätsu ja vältige operatsiooni ajal liigset rääkimist. Vältige operatsiooni ajal isikliku mobiiltelefoni või puuteekraaniga seadmete kasutamist.