Kuidas see toimib?

7 Lihtsat sammu ilusama tuleviku poole!

1

Oled juba talitlenud õigesti ning leidnud meie lehe. Tutvu Beauty Agency poolt pakutavate tervise turismi teenustega! Hetkel aitame klienti suunata ning temani viia kogu info juuste siirdamise protseduuride kohta.
2

Võta meiega ühendust. Kirjuta või helista kui tekib küsimusi! Täida vorm ja saada meile. Suuname Teid edasi konsultatsioonile, mille viib läbi meie Türgi kliiniku operaator. Beauty Agency ülesanne on viia kokku klient teenusepakkujaga. Kõik kliendi küsimused edastame kliinikusse ning kõik vastused doktorilt edastame eestikeelselt tagasi kliendile. Soovi korral saab klient suhelda ka otse kliinikuga. Kõik isiklikud andmed jäävad Beauty Agency ja kliinikupoolse personali vahele.
3

Broneerige protseduur oma operaatoriga. Suhtlus kliinikuga toimub mugavalt ja kiirelt WhatsAppi teel.
4

Broneeri pilet Istanbuli. Beauty Agancy poolne operaator on kogu reisi vältel sinu saatjaks ning vaid telefonikõne kaugusel. (Eestipoolne, eestikeelne tugi). Kliiniku personal (autojuht, tõlk) ootavad sind lennujaamas. Kõik edasised juhendid/soovitused on kenasti kirjas enne lendu väljastatud infolehes.
5

Türki saabumine. Türki maandudes ootab Teid saabuvate lendude värava juures Teie nime-sildiga autojuht, kes vastavalt programmile Teid kas hotelli puhkama või otse kliinikusse viib. Edasised juhised tulevad Beauty Agency poolt kõne või sõnumi teel. Sina naudi reisi ja avasta linna.
6

Protseduur toimub tavaliselt järgmisel päeval peale saabumist. Autojuht ootab sind hommikul hotellis ning viib sind kliinikusse. Peale protseduuri ootab sind toit ning autojuht kes viib sind tagasi hotelli. Järgmisel/ülejärgmisel päeval pestakse pead ja vaadadakse üle kogu töö ning oled taas vaba liikuma ja avastama Istanbuli rõõme. Kasuta ka soovituslehte mille Beauty Agency sulle kaasa andis ning pea kindlasti kinni doktori soovitustest!
7

Tagasilend Eestisse oma uue välimusega!  Tagasilennu päeval viiakse Teid privaatse transfeeriga hotellist lennujaama. Koju naastes järgige kliiniku juhiseid ning nautige oma uuenenud välimust!

Kuidas see toimib?

Hind – 2400-2800 EUR

See hind sisaldab:

  1. Vastuvõtt ja hüvastijätt lennujaamas ning transfeerid Istanbulis seoses juuste siirdamise protsessiga.
  2. Eelvaade ja täielikud arstlikud läbivaatused ning analüüsid seoses meditsiinilise protsessiga.
  3. Juuste siirdamine kasutades (Sapphire FUE tehnikat), katmaks pea üla- ja keskosa tühi piirkond, alustades uue juuksepiiri planeerimisest patsiendi reaalelus toimuval läbivaatusel arsti poolt.
  4. Kohalik tuimestus „sedatsioonitehnoloogia“ (uudne) vältimaks valu esinemist!
  5. Plasma PRP-HT seanss juuste tugevdamiseks ja juuste väljalangemise vältimiseks ning täielike juuksefolliikulite toitmiseks.
  6. Farmatseutiline kott sisaldab lisaks šampoonile ja kreemile vajalikke põhiravimeid, mida kohe pärast operatsiooni vaja on.
  7. Türgi-inglise keele tõlk haiglas viibimise ajal.
  8. Haigla ülevaatus, sidemed ja juuste pesemine.
  9. Eluaegse garantii tunnistus juuste siirdamise õnnestumise ja selle kohta, et siirdatud juuksed ei kuku enam kunagi välja!
  10. Kolme öö pikkune majutus 5-tärni hotellis teie ja teie teise poole jaoks!

Teie pildid saadetakse Istanbuli arstidele ülevaatuse tegemiseks. Hinnapakkumine saabub umbes 1-2 nädalaga. Ärge kõhelge, tegutsege kohe!