Meist

Kes me oleme?

Meie oleme õnnelikud mehed, kes on saanud oma juuksed tagasi.

Türgis on palju erinevaid teenusepakkujaid ja kliinikuid. Info võib olla segane, valik, suur ning interneti tagasisidevorm kliiniku lehel ei pruugi alati olla korrektne.
Kõige suurem hirm on sageli minna võõrale maale, teadmata kohta, tegema protseduure keskkonnas kus keegi sinu keelt ei valda.
Selline kogemus võib olla hirmutav.

Beauty Agency eemärk on edastada kliendile korrektne info eesti keeles ning seda vaid kliinikute kohta kus oleme tutvunud personaliga, külastanud nende esindusi ning kogenud ise ka nende poolt pakutud protseduure.

Meie teenuse eesmärk seisneb selles, et oleme kliendile 24/7 tugi kogu reisi vältel ning lisaks pakume ka järelravi kohta detailset informatsiooni oma kodulehel. Seega oleme inimese tugi kogu ta ilu-rännaku vältel.

Beauty Agency ei ole meditsiini-ettevõte. Meie ülesanne on jagada kliendiga enda kogemust ning soovi korral suunata neid edasi spetsialistide poole, kes meie noorusliku juuksepiiri taastasid.

Oleme sinu liin Türgi kliinikute ning nende poolt saabuva tagasiside (hindade ja protseduuri võimalusete, aja ning info) vahendajaks.

Enam kui 89% meestest ei tea, et nende juuksed saab taastada.

Miks kliendid meid valivad?

 • Lihtsus ja kiirus – klient kirjutab meile ning vähem kui nädala jooksul on tal teada hind ning aeg millal juuksepiir taastada.
 • Arusaadavus – kogu info on Eesti keeles ja kättesaadav kogu reisi vältel.
 • Turvatunne – sa pole võõras riigis üksi. Reisi-saatjast kaasmaalane on alati telefonikõne/sõnumi kaugusel.

„Jagame infot teenuste kohta Istanbuli kliinikutelt, kelle kvaliteedis oleme ise veendnud ning seda kogenud. Teenust pakuvad Istanbuli professionaalid koos majutuse, vastuvõttu ja hüvastijätu, eelvaate ja täielike arstlike läbivaatuste ning analüüsidega, türgi-inglise keele tõlgi ja eluaegse garantii sertifikaadiga!“

 1. Vastuvõtt ja hüvastijätt lennujaamas ning transfeerid Istanbulis seoses juuste siirdamise protsessiga.
 2. Eelvaade ja täielikud arstlikud läbivaatused ning analüüsid seoses meditsiinilise protsessiga.
 3. Juuste siirdamine kasutades (Sapphire FUE tehnikat), katmaks pea üla- ja keskosa tühi piirkond, alustades uue juuksepiiri planeerimisest patsiendi reaalelus toimuval läbivaatusel arsti poolt.
 4. Kohalik tuimestus „sedatsioonitehnoloogia“ (uudne) vältimaks valu esinemist!
 5. Plasma PRP-HT seanss juuste tugevdamiseks ja juuste väljalangemise vältimiseks ning täielike juuksefolliikulite toitmiseks.
 6. Farmatseutiline kott sisaldab lisaks šampoonile ja kreemile vajalikke põhiravimeid, mida kohe pärast operatsiooni vaja on.
 7. Türgi-inglise keele tõlk haiglas viibimise ajal.
 8. Haigla ülevaatus, sidemed ja juuste pesemine.
 9. Eluaegse garantii tunnistus juuste siirdamise õnnestumise ja selle kohta, et siirdatud juuksed ei kuku enam kunagi välja!
 10. Kolme öö pikkune majutus 5-tärni hotellis teie ja teie teise poole jaoks!

Teie peate kõigest broneerima lennu ja meie hoolitseme ülejäänu eest!

beautyagency_logo_icon
0
protseduuri kuus
0
kvalifitseeritud arsti
0
aastat kogemust