Juuste siiradmine

Juuste siirdamise kulud on Türgis enamike teiste maailma riikidega võrreldes madalamad tänu madalamale tööjõukulule, madalamale elukallidusele ja valuuta devalveerumisele. Need tegurid ei mõjuta mingil moel kvaliteet, mis on tänu ulatuslikule meditsiinilisele väljaõppele tipptasemel.
Tänu pidevalt areneva turu erakordsele arengule on Türgi olnud juuste siirdamise vallas toimuva innovatsiooni esirinnas. Meie kliinik kasutab juuste siirdamise uusimaid tehnoloogiaid ja spetsialiseerub kahele kõige arenenumale juuste siirdamise meetodile: Sapphire FUE ja DHI juuste siirdamine. Sapphire FUE meetodil on tarvilik teha sisselõiked doonorpiirkonda, kasutades selleks safiirterasid, et folliikulid kätte saada enne retsipientpiirkonda eemaldatud juuste siirdamist. DHI-meetodi kasutamisel ekstraheerib kirurg juuksefolliikulid ja sisestab need siis otse nahka, kasutades selleks Choi pliiatsit.
Türgi kliinikutel on selles valdkonnas põhjalik ekspertiis, kuna nad on juuste siirdamise protseduure viinud läbi juba üle 25 aasta, tõstes seeläbi latti juuste taastamise protseduuride jaoks kogu maailmas. Meie kliinik on tunnustatud Istanbuli kliinik, mis tunneb uhkust selle üle, et tal on ekspertidest koosnev meditsiiniline meeskond, kes annab endast parima kõigi patsientide jaoks tipptasemel juuste siirdamise pakkumiseks. Meie kliinik on tunnustatud juuste siirdamise spetsialist ja dermatoloog, kes on juukseid siirdanud üle 25 aasta. Ta on läbi viinud enam kui 15 000 edukat lõikust, mille puhul on juuste kasvamise edukus olnud 98%.
Türgi üritab saada meditsiiniturismi parimaks sihtkohaks. Tänu universaalsele tervishoiusüsteemile on sellest saanud kuulus sihtkoht juuste siirdamise lõikuste jaoks. Lisaks kõikidele patsientidele tervisekindlustuse pakkumisele on Türgi juuksekliinikud suutelised pakkuma konkurentsivõimeliste hindadega kvaliteetseid teenuseid. Türgis juukseid siirdades tuleb kanda vaid murdosa kuludest, mis kaasneb juuste siirdamisega teistes arenenud riikides üle maailma. See on üks peamisi põhjuseid, miks inimesed Türki reisivad, et leida püsiv lahendus juuste väljalangemisele ja taastada oma nooruslik välimus.